Rreth Nesh

KUSH JEMI NE?

TRENDYEAR është një ndër Online qendrat ( faqe në internet) më të mëdha dhe më të njohura tregtare në Kosovë. Në TRENDYEAR do të gjeni veshmbathje të brendeve me renome botërore si LC Waikiki, Mango,Koton , Bershka dhe brende të tjera. Gama e gjerë e veshmbathjeve përbëhet edhe nga brendet e njohura italiane si. Përveq zgjedhjes së madhe në kozmetikë, pajisje , në TRENDYEAR do të gjeni elektronike .
info@trendyear.com

Trendyear
Logo
Shopping cart